NZOZ BIT-MED

 

NZOZ BIT-MED jest zakładem opieki zdrowotnej świadczącym usługi medyczne. Zakład został utworzony w 2009 roku przez Teresę Muchę-Popiel i Bogusławę Seweryn. Od 2011 roku był prowadzony przez Judytę Popiel i Bogusławę Seweryn, natomiast od 2014 roku jest prowadzony przez Judytę Popiel.

 
NZOZ BIT-MED Sp. z o. o.  oferuje profesjonalne usługi medyczne wykonywane w domu chorego w godz. od 08:00 do 20:00 przez 7 dni w tygodniu. 
 
Zasadnicza działalność NZOZ BIT-MED to:

·        Pielęgniarska Opieka Długoterminowa
·        Opieka w domu chorego
·        Hirudoterapia
 
Nasz wykwalifikowany personel sprawuje opiekę medyczną w domu chorego dla wszystkich członków rodziny. W ramach Pielęgniarskiej Opieki Długoterminowej osoby starsze, osoby niepełnosprawne, pacjenci ciężko i przewlekle chorzy, jak również ich rodziny, mogą liczyć na naszą profesjonalną pomoc medyczną. Oferujemy wykwalifikowaną pomoc przy łagodzeniu cierpień fizycznych, psychicznych, a także przysposabiamy pacjenta i jego rodzinę do samoopieki i samopielęgnacji, w tym do radzenia sobie z niepełnosprawnością. Tylko świadczenie usług na najwyższym poziomie może przynieść zamierzony cel terapeutyczny co prowadzi do zdobycia zaufania i poczucia bezpieczeństwa naszych pacjentów, a to z kolei w sposób istotny wpływa na ich powrót do zdrowia.
 
Kadra NZOZ BIT-MED to nie tylko osoby posiadające wieloletnie doświadczenie medyczne, ale osoby które w trosce o dobro pacjenta ciągle się dokształcają zdobywając nową specjalistyczną wiedzę.
 
Szczegóły dotyczące zakresu opieki ustalamy indywidualnie, zapraszamy więc do kontaktu.